Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Haier AS25S2SN1FA-NR / 1U25S2SQ1FA-NR Nordic Inverter - тихий побутовий кондиціонер, який поєднує в собі функції кондиціонера і очищувача повітря. Стійко працюють на обігрів при -30⁰C. Особливістю кондиціонерів серії Nordic є модуль очищення, який являє собою високоефективний IFD фільтр. Пориста поверхня фільтра вловлює навіть найдрібніші частинки забруднень. Така система очищення ефективніше будь-якої HEPA-фільтрації. Внутрішній блок кондиціонера оснащений електростатичним фільтром Super-IFD. Він являє собою окремий стільниковий модуль, в яких створюється сильне електричне поле. Будь-які частинки пилу і забруднень прилипають до стінок таких сот. Логіка роботи IFD-фільтр пов'язана з датчиком забруднень повітря PM 2.5. Датчик своєчасно нагадує про чищення фільтра.

Основні функції і режими роботи

Робочі режими

 1. Охолодження і обігрів. Оптимізація конструкції кондиціонера (електронагрівач компресора, спеціальна програма відтавання) дозволяють експлуатацію при температурах до -30°С.
 2. Автоматичний вибір режимів Охолодження/Обігрів.
 3. Режим осушення (DRY). Режим осушення дозволяє автоматично підтримувати відносну вологість повітря в діапазоні від 35 до 60%.
 4. Режим вентиляції. Створюється циркуляція що знаходиться в приміщенні, і його очищення фільтрами.

Управління кондиціонером

 1. Інверторний принцип управління компресором допомагає домогтися кращої енергоефективності. Кондиціонер працює плавно і тихо, споживає на 20-30% менше електроенергії, ніж кондиціонери без інвертора.
 2. Озонобезопасний фреон R32.
 3. Клас енергоефективності А+.
 4. Режимі «Сон». При натисканні кнопки "SLEEP" кондиціонер переходить в режим регулювання температури за спеціальним графіком. Цей режим одночасно забезпечує економічне енергоспоживання і комфортні мікрокліматичні умови під час сну. Працює як в режимі охолодження, так і в режимі обігріву.
 5. Режим «Турбо». При необхідності охолодити або обігріти приміщення в найкоротші терміни можна запустити режим "TURBO". При цьому вентилятор внутрішнього блоку починає працювати на надвисокої швидкості. Після виходу на задану температуру кондиціонер автоматично переходить в звичайний режим роботи.
 6. 24-х годинний таймер таймер включення і виключення. За допомогою таймера Ви можете запрограмувати режим роботи кондиціонера на день вперед.
 7. Тижневий таймер. Користувач може програмувати час включення / виключення кондиціонера на кожен день тижня. Крім того, при програмуванні роботи кондиціонера по таймеру можна вибрати необхідний робочий режим, швидкість вентилятора і температуру.
 8. Технологія частотної модуляції змінного струму A-PAM. Кондиціонер Haier Nordic стабільніше працює на низьких частотах (115 Гц), економніше витрачають енергію і ефективніше працює на високих частотах.
 9. 5-ступінчаста регулювання вентилятора. Комфортний потік повітря в будь-яких умовах, регульований дистанційним управлінням в 5 режимах швидкості обертання вентилятора: дуже сильний, дужий, середній, слабкий і тихий.
 10. Теплий старт. Після включення кондиціонера в режим обігріву, подача повітря відбувається із затримкою, запобігаючи обдув холодним повітрям.
 11. Вертикальна регулювання жалюзі. Спеціальний мотор дозволяє регулювати рух горизонтальних жалюзі по вертикалі, забезпечуючи більш широкий повітряний потік. Коли пристрій вимкнений, жалюзі закриваються автоматично.
 12. Режим чергового опалення + 10°С. Спеціальна функція дозволяє підтримувати температуру повітря в приміщеннях не нижче 10°С, щоб не допустити переохолодження в режимі обігріву.
 13. Захист від обмерзання. Спеціальна конструкція піддону з нагрівачем не дозволить замерзнути теплообміннику і мотору вентилятора в режимі опалення. А надмірна волога швидко віддалиться через додаткові дренажними отворами. Завдяки цьому кондиціонер скоротить неефективний простий і позбавить від тривалих перебоїв подачі тепла.
 14. Управління системою здійснюється пультом дистанційного керування.

Функції та опції

Здоров'я

 1. Антигрибковий фільтр. Антигрибковий фільтр поглинає найменші частинки пилу і видаляє неприємні запахи. Фільтр легко миється.
 2. Високоефективний IFD фільтр. Пориста поверхня фільтра вловлює навіть найдрібніші частинки забруднень.
 3. Електростатичний фільтр Super-IFD. Він являє собою окремий стільниковий модуль, в яких створюється сильне електричне поле. Будь-які частинки пилу і забруднень прилипають до стінок таких сот. Логіка роботи IFD-фільтр пов'язана з датчиком забруднень повітря PM 2.5.

Функції

 1. Wi-Fi управління. Функція дистанційного керування кондиціонером через Wi-Fi дозволяє віддалено здійснювати повноцінне керування кондиціонером. Функція управління через Wi-Fi Haier доступні при наявності модуля Wi-Fi і маршрутизатора, а також після установки програми Smart Air App на будь-який інтелектуальний пристрій користувача.
 2. Супертіхая робота. Оптимізація повітряного каналу, збільшення довжини вентилятора і вдосконалення його конструкції дозволило знизити швидкість повітряного струменя. Відповідно, в поєднанні зі спеціальним алгоритмом роботи, це дозволило добитися мінімального рівня шуму внутрішнього блоку кондиціонера - 27 дБ (А).
 3. Бережний обдув і підготовки повітря. Кондиціонер вибирає спосіб обдування від режиму. Направить потік повітря вгору, якщо режим «Охолодження». І вниз, якщо замерзли і натиснули «Обігрів».
 4. Антикорозійний захист Blue Fin. Спеціальне покриття Blue Fin, нанесене на теплообмінник зовнішнього блоку кондиціонерів HAIER, перешкоджає утворенню корозії і появи іржі. Назва захисту відповідає кольору покриття - синій кобальт.
 5. Прихований LED дисплей. Коли кондиціонер вимкнений, LED дисплей стає невидимим, зливаючись з передньою панеллю.
 6. Автоматичне розморожування теплообмінника.
 7. 3D-повітряний потік, тривимірний розподіл повітря. Застосування інноваційної технології розсіювання повітря, заснованої на випадковій зміні швидкості обертання вентилятора і тривимірному розподілі повітря, забезпечує найкращу циркуляцію повітря в приміщенні.
 8. Авторестарт. У разі відключення електроенергії кондиціонери, оснащені функцією "Авторестарт", автоматично відновлять роботу з тими ж режимами настройки, які були до збою електроживлення. Відповідно, не треба заново налаштовувати необхідний режим роботи кондиціонера.
 9. Технологія самоочищення внутрішнього і зовнішнього випарника SELF CLEAN. Забруднення випарника створює сприятливі умови для розмноження бактерій, що негативно позначається на якості повітря і вкрай шкідливо для здоров'я людини. Крім того, що накопичується на випарнику пил на 15-30% знижує ефективність охолодження. Чистити випарник вручну складно і дорого. Технологія SELF CLEAN справляється з цим завданням, знижуючи температуру поверхні випарника так, щоб утворився на ній конденсат перетворився в лід. Зростаючи при замерзанні, лід очищає поверхню від забруднень, а потім при відтаванні змиває їх. Крім того, для запобігання розмноження мікроорганізмів на поверхню випарника нанесено антибактеріальне покриття.
 10. 2 напрямки підключення дренажного трубопроводу. Дренажні та фреонові трубопроводи можуть бути підключені як зліва, так і справа.
 11. Super Match. Моделі можуть використовуватися як в спліт, так і в мультіспліт-комбінаціях.
 12. 1 В в режимі очікування. За рахунок оптимізації програмного забезпечення управління, енергоспоживання в режимі очікування знижується з 8 Вт до 1 Вт, що дозволяє досягти рівня енергозбереження 88%.
 13. Захист компресора. Для захисту компресора від пошкоджень при частих включеннях передбачена трихвилинна затримка запуску.
 14. Широкий діапазон напруги. Конструктивні особливості зовнішнього блоку дозволяють підтримувати його працездатність при значних коливаннях напруги в електричній мережі. Кондиціонери Хайер, що володіють цією можливістю особливо рекомендуються до установки за містом, так як саме за містом перепади напруги зустрічаються найбільш часто.
 15. Легкомоющимся панель. Корпус внутрішнього блоку легко чиститься. Розбирання жалюзі для чищення не вимагає спеціальних інструментів.
 16. Двигун постійного струму. Двигун постійного струму забезпечує надійну роботу з набагато більшою економією енергії і низьким рівнем шуму.

Додаткові опції

 1. Інтегрований дизайн. Оптимізована конструкція зовнішнього блоку, що з'єднує підставу, зливну чашу і раму корпусу разом для підвищення рівня надійності та зниження вібрації.

 2. Двоступеневий спіральний компресор зовнішнього блоку і інверторний мотор вентилятора забезпечують хорошу продуктивність в холодну зиму.

 3. Повідомлення про помилку. При виникненні помилки або несправності на дисплеї смартфона або планшета юудет відображатися відповідний код, що дозволить швидко діагностувати проблему.

 4. Графіки нічного режиму. Передбачені 4 типових нічних режиму (Sleep): для дітей, літніх людей, для жінок і для чоловіків. Кожен з режимів відображається відповідної графічної кривої зміни температури. Користувач може налаштувати свій індивідуальний графік нічного режиму.

 5. Підігрів піддону. Спеціальна вдосконалена конструкція нижньої панелі зовнішнього блоку з нагрівачем для запобігання замерзання і додатковими зливними отворами.

 6. Інтелектуальний повітряний потік. У цьому режимі відбувається рівномірна циркуляція повітря в приміщенні, що виключає можливість неприємного обдування повітрям. В режимі охолодження повітряний потік прямує вгору, а в режимі обігріву - вертикально вниз.

 7. Захист від перепадів напруги.

 8. Інтелектуальне відтавання. Відтавання виконується тільки при необхідності, що дозволяє скоротити енергетичні втрати і підвищити комфортність за рахунок скорочення часу нагріву теплообмінника зовнішнього блоку під час роботи системи в режимі «тепло».

 9. 6-ти швидкісний вентилятор зовнішнього блоку. Зовнішній блок спроектований з 6 ступенями швидкості обертання вентилятора. Швидкість обертання вентилятора автоматично регулюється відповідно до інтелектуальним датчиком навколишнього середовища і датчиком насосно-компресорних труб, що дозволяє оптимізувати теплообмін і підвищити енергоефективність.

 10. Легкий кріпильний затиск. Розширене простір і додатковий кріпильний затиск зберігає час в процесі установки.

 11. Легкий ремонт двигуна. Ви можете здійснити демонтаж та обслуговування двигуна без демонтажу випарника.


Купити кондиціонер Haier (Хаєр) AS25S2SN1FA-NR / 1U25S2SQ1FA-NR серії Nordic Inverter від офіційного представника.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Кондиціонер Haier AS25S2SN1FA-NR / 1U25S2SQ1FA-NR Nordic

Артикул 20298
В наявності
25 723 грн
В бажання
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Виберіть колір
Замовити швидко
Характеристики
Бренд Haier
Країна виробник Китай
Призначення кондиціонера Побутовий
Серія Haier Nordic
Тип кондиціонера Спліт-система
Тип компресора Інверторний
Тип блоку Настінний
Рекомендована площа приміщення 21-27 м²
Маркування кондиціонера, тис. BTU 9
Режими роботи Охолодження, Осушення, Вентилятор, Авто підтримка температури (AUTO), Обігрів
Потужність охолодження, кВт 3.6
Потужність обігріву, кВт 2.6
Енергоспоживання в режимі охолодження (кВт) 0.6
Енергоспоживання в режимі обігріву (кВт) 0.8
Потік повітря (куб. м/год) 650
Рівень шуму (дБ) 26
Напруга живлення, Ph/V/Hz 1/220-240/50
Режим обігріву Кондиціонер зима літо
Мін. температура на обігрів -30 °C
Макс. температура на обігрів +18 °C
Мін. температура на охолодження -15 °C
Макс. температура на охолодження +48 °C
Тип фреону R-32
Функції кондиціонера wi-fi управління, захист від замерзання, захист від перепадів напруги, нічний режим роботи, самоочищення, таймер 24 години, таймер тижневий
Колір Сірий
Тип гарантії Виробник
Гарантійний термін, міс. 36
Висота внутрішнього блоку (мм) 310
Ширина внутрішнього блоку (мм) 900
Глибина внутрішнього блоку (мм) 210
Вага внутрішнього блоку (кг) 12
Висота зовнішнього блоку (мм) 614
Ширина зовнішнього блоку (мм) 820
Глибина зовнішнього блоку (мм) 338
Вага зовнішнього блоку (кг) 39
Пункт видачі в місті Вінниця, Дніпро, Дніпродзержинськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кіровоград, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мукачево, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці
 • «Нововю поштою» по Україні — Безкоштовно.
 • Кур'єром по Києву — Безкоштовно.

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні.
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ.
 • Картою в privat24, LiqPay.
 • Через касу або термінал самообслуговування Приватбанк.

Всі представлені товари мають гарантію, термін якої встановлюється фірмою - виробником. Гарантійний ремонт проводиться відповідно до гарантійних зобов'язань, зазначеними в гарантійному талоні купленого товару. Гарантійний ремонт проводиться в авторизованих Сервісних Центрах при наявності гарантійного талона. Перед початком експлуатації виробу / товару, рекомендуємо ознайомитися з інструкцією, що додається до товару, і звернути увагу на гарантійні зобов'язання з боку покупця (гарантійний талон). Щоб уникнути можливих непорозумінь зберігайте протягом терміну служби документи, що додаються до товару при покупці. У спірних випадках повернення грошей або обмін товару відбувається відповідно до норм чинного законодавства України.

Детальніше про гарантії

Вгору