Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Fujitsu Slide

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Fujitsu Slide Inverter - інверторні кондиціонери, які представляють собою прорив в області дизайну побутових систем кондиціонування повітря. Тонкий (всього 185 мм) внутрішній блок, виконаний в біло-сніжному глянсовому виконанні, підкреслить статус власника і буде незмінно привертати увагу гостей. Оригінальний зовнішній вигляд кондиціонера відзначений трьома престижними міжнародними нагородами в області дизайну. Моделі Slide відрізняються інноваційним підходом до продуктивності, відповідаючи класу енергоефективності А. Завдяки використанню зрушується фронтальній панелі вони займають лідируючі позиції серед дизайнерських спліт-систем за швидкістю обробки повітря.

Фотографії кондиціонера Fujitsu Slide Inverter

Fujitsu Slide Inverter внутрішній блок

Функції кондиціонера Fujitsu Slide Inverter:

Функції кондиціонера Fujitsu Slide Inverter<

 • DC-інверторне керування.
 • Озонобезопасний фреон R410A.
 • Технологія i-PAM. Принцип инверторного управління компресором i-PAM (інтелектуальний силовий модуль і амплітудно-імпульсна модуляція) дозволяє більш ефективно використовувати споживану електроенергію. При цьому забезпечується більш швидке досягнення необхідних параметрів мікроклімату. Задана температура в режимі обігріву досягається майже в три рази швидше, ніж в стандартній инверторной моделі.
 • Тижневий таймер. Дає можливість призначати різні часи включення і виключення по днях тижня.
 • Фільтр іонного деодоріровнія. Вбирають запахи ефективно розщеплюються за допомогою окислення і розсіює дії іонів, випромінюваних керамічним порошком з ультрамалих частинками.
 • Яблучно-катехиновий фільтр. Завдяки впливу поліфенолу - фільтр знешкоджує бактерії, спори цвілі і інші шкідливі мікроорганізми.
 • Режим економного електроспоживання. При експлуатації в режимі економії кондиціонер працює зі зниженим енергоспоживанням, що також дозволяє ефективно осушити повітря в приміщенні. При цьому регулюється максимальний робочий струм.
 • Авторегулювання повітряного потоку. Відповідно до зміни температури в приміщенні розподіл повітряного потоку змінюється під управлінням контролера.
 • Режим підвищеної продуктивності. В даному режимі внутрішній блок для виходу на необхідну температуру буде працювати з максимальною продуктивністю
 • Індикатор забруднення фільтра. Індикатор істотно спрощує експлуатацію спліт-системи, звільняючи користувача від необхідності часто перевіряти рівень забрудненості повітряних фільтрів внутрішнього блоку. Інформація про стан фільтрів
  виводиться на пульт управління. Інтервал очищення визначається в залежності від часу роботи блоку і забрудненості повітря в приміщенні.
 • Автоматичний перезапуск. Ця функція забезпечує автоматичний перезапуск кондиціонера і збереження всіх введених користувачем установок при відновленні подачі електроживлення після тимчасового збою. Управління роботою внутрішнього блоку триває виходячи з параметрів, встановлених до відключення блоку
 • Таймер.
 • Нічний режим (Sleep). Кондиціонер автоматично змінює температуру в приміщенні: плавно знижує її на 4 градуси при роботі на обігрів або підвищує на 2 градуси при роботі на охолодження.

Технічні характеристики кондиціонера Fujitsu Slide Inverter:

Технічні характеристики кондиціонера Fujitsu Slide Inverter

Вгору