Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Hitachi Entry

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Hitachi Entry Inverter - базові інверторні моделі, що володіють стриманим класичним дизайном. Працюють не тільки на охолодження при температурі зовнішнього повітря від -10°C до + 43°C, а й на обігрів при зовнішній температурі від -15°C до + 21°C. Відрізняються зниженим енергоспоживанням. Використовують фреон R410A / R32. Клас енергоспоживання - А / А. Система характеризується високою продуктивністю, оснащена миється фільтром.

Фотографії кондиціонера Hitachi Entry Inverter

Hitachi Entry Inverter внутрішній блок

Функції кондиціонера Hitachi Entry Inverter:

Функції кондиціонера Hitachi Entry Inverter

  • Виняткова сезонна енергоефективність. Установка відрізняється високою сезонної енергоефективністю - як в режимі охолодження, так і в режимі обігріву.
  • Низький рівень шуму. На самій низькій швидкості (Super Low) рівень шуму не перевищує 20 дБ (А), що забезпечує спокійний нічний сон.
  • Обігрів при низьких температурах. Ефективна робота в режимі обігріву при температурі зовнішнього повітря до -15°C.
  • 12-годинний таймер. Функція активується з пульта дистанційного керування, що дозволяє легко запрограмувати роботу кондиціонера протягом дня.
  • Режим «Чергового обігріву». Функція дозволяє підтримувати мінімальну температуру повітря (10°С) в приміщенні протягом усього часу, коли ви відсутні. Максимальний період, який можна задати - 99 днів. Ідеально підходить для заміського житла!
  • Зручне обслуговування. Конструкція внутрішнього блоку виконана таким чином, що при видаленні корпусу сервісний фахівець отримує доступ до трубопроводів і двигуну вентилятора без демонтажу інших елементів блоку.
  • Функція Eco і Powerful. Користувач може активувати або режим підвищеної продуктивності, або режим із зниженим енергоспоживанням.

Технічні характеристики кондиціонера Hitachi Entry Inverter:

Технічні характеристики кондиціонера Hitachi Entry Inverter

Вгору