Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери касетні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Касетний кондиціонер - це сучасний агрегат для підтримки комфортної температури повітря в будь-якому типі приміщення, де є підвісна стеля. Устаткування розміщується зазвичай в просторих комерційних і громадських об'єктах.

Як працює касетний кондиціонер?

Касетний кондиціонер в своєму пристрої має зовнішній і внутрішній блоки. Останній вбудовується в комірку підвісної стелі і забезпечує рівномірний розподіл охолодженого повітря. Внутрішні елементи сконцентровані в окремому квадратному блоці в міжстельовому просторі і включають фільтри, повітрозабірні грати, плату дистанційного керування та інші. Ця частина нагадує звичайну осередок підвісної стелі з гратами по центру, тому добре вписується в будь-який інтер'єр.

ДОВІДКА! Зовнішній блок розташовується на вуличній частини будівлі.

Принцип роботи пристрою будь-якого виробника такий: холодоагент, що знаходиться всередині приладу, охолоджує випарник, завдяки чому охолоджене повітря проникає в приміщення через повітрозабірні грати і розподіляється на всю площу дії в чотири сторони.

Каталог касетних кондиціонерів в нашому інтернет-магазині

На нашому сайті ви можете знайти агрегати різних марок в широкому ціновому діапазоні, завдяки чому ви можете підібрати кращий варіант з урахуванням своїх потреб.

Cooper & Hunter

Міжнародний бренд кліматичної техніки США, який виробляє якісну, надійну продукцію з високим ступенем екологічності і прагненням до впровадження інноваційних технологій в пристрої.

Daikin

Японська компанія, яка є світовим лідером з виробництва кліматичної техніки. Бренд відрізняється впровадженням високотехнологічних розробок в кондиціонери, спліт-системи та обігрівачі, за рахунок чого його товари користуються попитом практично в усьому світі.

Gree

Gree - китайська порівняно немолода компанія, яка постачає кондиціонери в багато країн світу. За статистикою, кожен третій кондиціонер у світі виробляється на заводі цього бренду.

Mitsubishi Electric

Японська компанія з виробництва електричного та електротехнічного обладнання, яка має безліч офіційних дистриб'юторів в країнах СНД, США і Європі.

Mitsubishi Heavy

Надійна японська компанія, що випускає відмінну кліматичну техніку, надійну і зручну в експлуатації. У 1979 році бренд представив найпопулярніший на сьогоднішній день касетний, вбудований блок систем.

Samsung

Перевірений часом виробник побутової техніки і електроприладів, які відрізняються надійністю, високою якістю збірки і доступною вартістю.

Переваги касетних кондиціонерів

Касетний кондиціонер, вартість якого варіюється від невеликої (для дому, для дачі) до значної (для офісів, комерційних приміщень) мають ряд переваг.

  1. Висока продуктивність

Касетний кондиціонер розташовується строго по центру стелі, завдяки чому охолоджене повітря рівномірно розподіляється по всьому приміщенню в різних напрямках.

ДОВІДКА! Налаштовувати режим і температуру повітря зручно за допомогою пульта дистанційного керування.

При мінімальних проблемах з монтажем та обслуговуванням, лаконічному зовнішньому вигляді і комфортними шумовими характеристиками прилад забезпечує потужне охолодження повітря і швидке його розподіл в офісі, магазині і будь-якому іншому приміщенні.

Крім того, пристрій може бути оснащено додатковими функціями, наприклад, фільтрацією повітря, нагріванням або іонізацією.

  1. Низький рівень шуму

Під час роботи пристрою повільно рухаються стулки повітряних заслінок, що забезпечує розподіл повітря в приміщенні. При цьому шуму від нього не більше, ніж від звичайного вентилятора, тому він не буде відволікати від роботи або створювати незручності для всіх, хто знаходиться в приміщенні.

  1. Рівномірний розподіл повітряного потоку

Це властивість досягається завдяки централізованому розташуванню кондиціонеру і виходу охолодженого повітря в усі чотири сторони. При зміні кута нахилу жалюзі, однакову кількість охолодженого повітря надходить в усі частини приміщення.

Де замовити касетний кондиціонер за найкращою ціною?

У нашому інтернет-магазині ви можете купити кондиціонер касетний, ціна якого вас приємно здивує. Також ми пропонуємо:

  • консультації професіоналів з багаторічним досвідом;
  • підбір аналога відповідно до ваших запитів і потреб (наприклад, більш дешева модель, модель з очищенням повітря, пристрій з функцією обігрівача);
  • перевірку пристрою після монтажу;
  • доставку в короткі терміни за будь-якою адресою;
  • гарантійний термін, під час якого можна здійснити всі роботи по обслуговуванню безкоштовно.

Якщо ви хочете зробити вигідну покупку і купити кліматичну техніку за найкращою ціною, відкрийте каталог касетних кондиціонерів на нашому сайті, залиште замовлення і наш фахівець відповість на всі ваші запитання!

Вгору