Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери інверторні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інверторні кондиціонери на ринку з'явилися порівняно недавно, але вже встигли завоювати популярність серед споживачів. Так чим же пояснюється така затребуваність?

Де купити інверторні кондиціонери в Україні?

Інтернет-магазин надає можливість купити побутовий кондиціонер за ціною, що вигідно відрізняється від конкурентів. На сайті каталогу представлений великий вибір різних марок обладнання в широкому ціновому діапазоні. Всі зразки є оригінальними моделями від виробників, які займають лідируючі позиції на ринку кліматичного обладнання. По телефону можна отримати безкоштовну консультацію від кваліфікованого фахівця.

Інверторний кондиціонер і звичайний: в чому відмінності?

Основна відмінність - присутність інвертора, внутрішнього елемента, який забезпечує плавний спосіб управління роботою компресора (поступово нарощує і пригальмовувати потужність). Тоді як в класичних моделях, при охолодженні повітря до певної температури, компресор просто відключається. Також існують принципові відмінності за кількома параметрами.

 • потужність

Класичний агрегат працює на повну потужність в циклічному режимі (охолодивши повітря до цільової температури, вимикається), а побутовий - досягнувши корисних властивостей, знижує потужність і працює на підтримку.

 • економічність

Великою перевагою системи є ефективне енергоспоживання: 40% менше, ніж у класичних. У слідстві, навантаження на електромережу набагато нижче.

 • Рівень шуму

Кондиціонер інверторного типу працює дуже тихо. Завдяки тому, що агрегат функціонує не на повну потужність, шумові характеристики досить низькі.

 • Клімат контроль

Обладнання оснащене більш досконалою системою клімат контролю, ніж у аналогів класичного типу. Агрегат здатний підтримувати задану температуру повітря.

Незважаючи на істотні відмінності в принципі роботи, наявність елементів зовнішнього блоку в обох типах практично однаково: компресор (здійснює стиснення і циркуляцію хладагента), конденсатор, дросель, випарник. Всі елементи з'єднані мідними трубками, які утворюють холодильний контур.

Для яких приміщень підходить побутовий кондиціонер?

Системи використовуються для підтримки в приміщенні оптимально комфортної температури. Цього легко домогтися завдяки тому, що системи даного типу:

 1. працюють в режимі поглинання / виділення тепла;
 2. забезпечують циркуляцію повітря;
 3. утримують цільову температуру на всій площі дії.

Дане кліматичне обладнання ідеально підходить для установки в тих типах приміщень, де необхідний максимальний комфорт і є потреба в стабільному температурному режимі:

 • дитяча кімната;
 • спальня;
 • тренажерний зал (або будь-яке інше приміщення для тренувань);
 • лікувально-профілактичний заклад;
 • офіс.

Доставка інверторних кондиціонерів по Україні

Якість і терміни доставки - важливий момент при придбанні кліматичного обладнання. Компанія гарантує швидку і безпечну доставку за прийнятну вартість по всій Україні.

Набутий товар доставляють одним з, попередньо обговореному з менеджером, способів:

 • "Нова Пошта";
 • однієї з компаній-перевізників.

Поспішайте купити побутовий кондиціонер за найвигіднішими цінами. Купуючи його, ви отримуєте комфорт і затишок.

Вгору