Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери канальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Канальні кондиціонери не поширені так широко, як стандартні побутові спліт-системи. Але це дуже корисне сучасний пристрій, який крім підтримки певної температури створює в приміщенні необхідний мікроклімат і чистоту повітря.

Що таке канальний кондиціонер

Канальний кондиціонер - спеціалізований пристрій, який призначений для переміщення повітря по повітроносних каналах всередині конструкції. Абсолютно всі кондиціонери канального типу забезпечені зовнішніми і внутрішніми елементами конструкції, які між собою приєднані трубками холодоагенту або електричними кабелями. Дизайн внутрішнього блоку гранично простий і найчастіше його приховують за облицюванням.

Переваги канальних кондиціонерів

Канальні кліматізери - це комплексне рішення проблеми з мікрокліматом в квартирі і вони мають безліч плюсів для тих, хто бажає створити вдома оптимальну температуру і чисте повітря в будь-який час року.

  1. висока ефективність

Об'єднання з системою припливної вентиляції дозволяє підвищити ефективність роботи. Відбувається це за рахунок того, що змішування з основним повітряним потоком до 10% свіжого повітря, який пройшов попередню очистку.

  1. Низький рівень шуму

Оскільки обладнання видалено за облицюванням, то рівень шуму знижується природним шляхом. Роботу кондиціонера практично не чути, на відміну від більшості класичних спліт-систем. Звичайно, зовсім безшумних кондиціонерів не буває, але інженери працюють над цим питанням і можливо скоро буде придумано рішення цієї проблеми.

  1. Забезпечує охолодження і обігрів відразу декількох приміщеннях

Завдяки специфіці своєї роботи канальні кондиціонери оптимально використовувати в разі, коли необхідно обігріти або охолодити велике приміщення по площі або створити певний мікроклімат відразу в декількох кімнатах будинку. Скільки саме кімнат буде обігрівати або охолоджувати кондиціонер залежить від розташування повітроносних труб.

  1. Чи не впливає на дизайн приміщення

Оскільки вся конструкція розташована за облицюванням і прихована від очей, то такий кондиціонер не вплине своїм зовнішнім виглядом на загальний дизайн і стилістику приміщення. При монтажі необхідно враховувати. Що знадобиться частина висоти для установки конструкції, тому канальні кондиціонери краще не купувати в приміщення з низькою висотою стель.

Де купити канальний кондиціонер з доставкою по Україні

Купити канальний кондиціонер з доставкою по всій Україні можна на офіційному сайті нашої компанії. Наш інтернет-магазин пропонує моделі канальних кондиціонерів від відомих світових виробників. Канальні кондиціонери за вартістю приємно здивують наших покупців, а для постійних клієнтів діють індивідуальні пропозиції.

Популярні виробники канальних кондиціонерів

Придбати канальний кондиціонер в Україні можна від перевірених виробників, які давно завоювали популярність на ринку своєю якістю і надійністю.

  • Cooper & Hunter

Компанія працює вже більше 20 років і за цей час налагодила експорт більш, ніж в 50 країн світу, де їх спліт-системи визнані кращими за багатьма параметрами.

  • Daikin

Виробляє системи охолодження побутового та промислового призначення. Особлива перевага даного бренду - випускає моделі, які підходять для приміщень з високим вимогою до якості дизайну.

  • Gree

Компанія заснована в 1991 році, розробила власну технологію виробництва кліматізеров різного рівня. Тут випускається якісне обладнання, яке поставляється по всьому світу. Моделі цього виробника мають всілякі сертифікати і гранти на міжнародних виставках.

  • Mitsubishi Electric

Спеціалізується в більшій мірі на якісних побутових кондиціонерах канального типу, які можна встановити в квартирі або приватному будинку для досягнення оптимального мікроклімату з високим ступенем ефективності. Найкраще показують себе в приміщеннях з площею більше 60 кв. метрів.

  • Mitsubishi Heavy

Ще один виробник потужних систем канального типу. Даною компанії вже більше ста років і за цей час вона змогла забезпечити собі надійну репутацію добросовісного виробника. Перші кондиціонери компанія почала випускати в 1953 році. Вони відрізняються стильним дизайном, ергономічним корпусом, надійною роботою і багаторівневою системою фільтрації.

  • Samsung

Цього виробника різного виду обладнання навіть немає сенсу представляти. Це перевірений бренд, якому довіряють мільйони людей по всьому світу. Канальні кондиціонери Самсунг також є в каталозі нашого інтернет-магазину і замовити їх можна з швидкою системою доставки по всій Україні.

Гучність роботи приладу, що забезпечує фільтрацію повітря у всій квартирі буде мінімальною, якщо правильно налагодити роботу системи ще при монтажі. Цьому навчені наші фахівці, які при установці системи використовують тільки оригінальні комплектуючі.

Вгору