Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Щоб правильно купити кондиціонер, необхідно орієнтуватися в декількох параметрах такого обладнання. Від цього залежить термін служби і кінцева вартість кондиціонера. Зараз розглядається обладнання проводиться під кількома відомими марками, виробниками з відомим ім'ям, але в будь-якому випадку до вибору потрібно підходити ретельно.

Де купити кондиціонер в Україні

Інтернет-магазин кондиціонерів представляє найширший асортимент пропозицій за різними цінами. У нас можна замовити модель від відомого перевіреного виробника з доставкою по всій Україні. Таке обладнання з доставкою і установкою відрізняється довгим терміном служби і працює без проблем.

Від чого залежить ціна кондиціонера

Скільки коштують кондиціонери залежить від кількох важливих факторів.

Призначення.
Це може бути побутове обладнання для комфорту влітку в квартирі або промисловий, охолоджуючий цілий цех. Також тут продаються комерційні моделі, які підходять для офісу чи магазину.

Потужність.
Чим могутніше двигун стоїть, тим більшу площу дана система може охолодити. Потужні мотори влаштовані складніше, а тому і моделі з такими силовими агрегатами коштують дорожче. Але для охолодження величезного підприємства необхідно потужне обладнання з терміном служби не менше 20 років.

Рівень шуму.
На ринку користуються попитом спліт-системи з мінімальним рівнем шуму, відповідно і коштує таке обладнання на порядок дорожче. Навряд чи комусь захочеться, щоб охолоджуюча система гула, як літак на злеті.

Витрата електроенергії.
Дуже важливо, щоб обладнання було економним, на це звертають увагу всі світові виробники спліт-систем. Цей параметр стосується не тільки побутових систем кондиціонування, а й промислових.

Додаткові функції.
У більшості сучасних побутових кондиціонерів є цілий ряд додаткових функцій і кожна з них додає вартості обладнання. Тому при виборі необхідно орієнтуватися на той набір функцій, які реально знадобляться в використанні.

Вгору