Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери побутові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Побутові кондиціонери в Україні використовує більшість жителів. Кондиціонер - це пристрій для створення комфортних для життя і роботи людини умов, що забезпечує в приміщенні оптимальний температурний режим, ідеальну вологість і постійний приплив свіжого повітря. Виправдання покладених на нього функцій, безпосередньо залежить від грамотного вибору.

Принцип роботи побутових кондиціонерів

Побутові кондиціонери, в своїй більшості, не забезпечать приплив свіжого повітря, але контролюють підтримку в приміщенні постійної температури. Принцип роботи традиційного кондиціонера полягає у тому, що компресор буде охолоджувати температуру, поки в приміщенні не настане заданий користувачем необхідний температурний режим, після чого він відключається в автоматичному режимі.

Переваги та недоліки цих приладів очевидні: впевненість користувача в точності встановленої їм температури, але і підвищення ризику перебування в задушливому, хоча комфортному по температурі, приміщенні. Нормально функціонувати кондиціонер буде лише в непровітрюваному приміщенні.

Для яких приміщень підходять побутові кондиціонери?

Потужність побутових кондиціонерів залежить від моделі і становить від 1 до 10 кВт. Це є достатнім для кондиціонування повітря в приміщенні площею дії від 10-20 до 80-100 м ². Такі кондиціонери підходять для приватних будинків і квартир, але зустрічаються в офісах або торгових приміщеннях малих площ.

З урахуванням призначення побутових кондиціонерів, виробники прагнуть до підвищеної комфортності використання, за рахунок зниження шуму і додаючи нові функції, а також покращуючи дизайн внутрішнього блоку.

Зазвичай, побутові кондиціонери працюють 8-10 років. Але більшість споживачів, піддаючись новим розробкам, змінюють їх раніше, так як ринок пропонує сучасні моделі, що володіють більш цікавими додатковими функціями.

Який побутової кондиціонер вибрати

Спершу, необхідно вибрати бажаний тип кондиціонера, в залежності від типу приміщення. У квартирі слід подумати над придбанням настінних спліт-систем. Вони добре підійдуть для різних кліматичних умов. Мобільний побутової кондиціонер варто купити в приміщення, де неможливо встановити спліт-систему із зовнішнім блоком. Касетний кондиціонер стане хорошим варіантом в приміщеннях від 50 м², де є натяжна стеля.

Довідка: Для дуже маленьких приміщень їх не застосовують.

По-друге, враховувати холодопродуктивність. Треба перевіряти, чи підійде ця модель для приміщення, переконатися, що потужність кондиціонера буде вистачати, для підтримки необхідної температури в кімнаті певного розміру, звірившись з інструкцією до приладу.

По-третє, треба бути впевненим в необхідному управлінні приладом, наприклад інфрачервоний пульт дистанційного керування, з рідкокристалічним дисплеєм, який буде відповідати запитам, дозволяючи налаштовувати певний режим роботи.

Ще до придбання, треба перевіряти, чи містить прилад додаткові функції, які вам необхідні: очищення повітря, мікроконтролер, а також уточнювати терміни служби фільтрів. Енергоспоживання кондиціонера теж важливо. Вибираючи ту чи іншу модель, треба звернути увагу на площу охолодження і на енергоефективність системи. Пам'ятайте, що кондиціонер, що відноситься до класу B і нижче, значно збільшить рахунок за електрику. Дизайн кондиціонера також грає важливу роль при його виборі. Поділяють кондиціонери в залежності від дизайну внутрішнього блоку і способу установки.

моноблочний

Внутрішні елементи у моноблочних кондиціонерів, розміщені в 1 корпусі. Проста конструкція гарантує низьку ціну обладнання, - їх головне достоїнство.

Спліт-система або спліт-система

Спліт-система представлена ​​двохблокові кондиціонером, більш популярним, ніж моноблоки. Тут елементи конструкції представляють 2 блоки: внутрішній (кімнатний) і зовнішній (вуличний). Розташовані в різних окремих кімнатах блоки, з'єднуються між собою трубками, де циркулює холодоагент. Ця конструкція дозволяє знизити рівень шуму, виносячи більш шумний вузол кондиціонера - компресор - за межі приміщення. Тихий і компактний внутрішній блок розміщується майже в будь-якому місці кімнати, де це буде більш зручним.

настінний

Спліт-системи, які вішаються на стіну, найпопулярніші і найбільш поширені типи кондиціонерів. Часто називаючи їх кімнатними або домашніми, так як в приватних будинках і квартирах, як правило, ставлять саме їх. Потужності побутових настінних спліт-систем можуть бути від 2 до 10 кВт, це залежить від марки.

Важливо! У побутових кондиціонерів ціна залежить від виробника, шумових характеристик, площі дії, типу компресора і додаткових функцій агрегату, наприклад фільтрації повітря.

Ціна обладнання та установки в більшості випадків буде приблизно однаковою, а вартість монтажу мульти-спліт-системи вище в 1.5-2 рази, так як зростає довжина прокладки фахівцем необхідних комунікацій.

Де купити побутові кондиціонери в Україні?

Побутові кондиціонери в Україні можна купити в нашому інтернет - магазині побутових кондиціонерів, де каталог побутових кондиціонерів містить величезний вибір відомих марок і моделей, а також їх аналогів, здатний задовольнити будь-які потреби і запити. Вартість побутових кондиціонерів приємно здивує, є різні способи оплати, доставка здійснюється у зручний час і місце, де наші фахівці допоможуть встановити кондиціонер в найкоротші терміни, гарантуючи якість товару і робіт.

Пам'ятайте, в комфортних умовах, які здатний створити правильно встановлений побутовий кондиціонер, людина відчуває себе набагато краще, активніше, захищений від шкідливих бактерій і пилу. Це запорука гарного настрою і здоров'я всієї родини. Турбота про себе і своїх близьких.

Вгору