Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери Tosot

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Реалізація кондиціонерів Tosot відбувається через професійні кліматичні організації, які забезпечують клієнтам якісний монтаж і своєчасне сервісне обслуговування. Виробник пропонує різні види, вартість кондиціонерів tosot обумовлюється технічними характеристиками і терміном експлуатації.

Де купити кондиціонер Тосот в Україні?

Виробник враховує кліматичну зону, в якій буде працювати поставлений товар. Тому в Україні можна вибрати моделі, здатні працювати в холодному кліматичному поясі від -25 ° С до + 50 ° С.

Бажаючим придбати кондиціонер Tosot в Україні можна звернутися до офіційних дилерів компанії. На кондиціонери Tosot ціни варіюються від 8700 грн до 110700 грн. При цьому, у багатьох магазинах можна придбати товар в кредит або знайти вигідну вартість, завдяки акціям і розпродажів.

Переваги кондиціонерів Tosot

Побутові спліт-системи тосот - це стильні і компактні системи, які випускаються у вигляді:

  • настінних без інвертора;
  • настінних з інвертором;
  • стельових.

Кондиціонери Tosot

Площа що обслуговується приміщення від 10 кв.м. до 85 кв.м., найчастіше їх встановлюють в офісах, квартирах або котеджах. Основними достоїнствами цих спліт-систем є:

  1. Антикорозійне покриття, завдяки якому збільшується термін служби.
  2. Висока продуктивність, обеспечивающаяся аеродинамічній конструкцією лопатей в кондиціонерах інверторного типу.
  3. Невеликі витрати енергії, завдяки автоматичному запуску режиму інтелектуальної розморожування.
  4. Низький рівень шуму.
  5. Фільтрація повітря.

Контроль напряму повітряного потоку

Обсяг потоку повітря і його напрямок у систем кондиціонування Тосот регулюється в декількох напрямках: вгору / вниз, вліво / вправо. Щоб змінити кут напрямку і повітряного потоку потрібно знайти на пульті кнопку SWING (жалюзі). Варіацій роботи кілька, шторки можна зафіксувати або зробити "плаваючими", щоб вибрати відповідне положення, необхідно поекспериментувати.

Автоматичний режим

Робота системи в режимі AUTO на увазі автоматичний вибір режиму роботи, з урахуванням поточної температури в приміщенні. Для цього достатньо натиснути кнопку AUTO на пульті управління або за допомогою клавіші включення / вимикання, розташованої на внутрішньому блоці.

Очищення повітря і іонізація

Функція очищення повітря і іонізатор є в наступних спліт-системах Тосот - U-Grace і Joice, наявність можна подивитися відкривши внутрішній блок. Завдяки цим функціям повітря в приміщенні очищається від шкідливих речовин і насичується активними іонами, які позитивно впливають на роботу дихальних шляхів та імунної системи.

Швидке охолодження або обігрів приміщення

Швидке охолодження приміщень є прямим призначенням будь-спліт-системи, завдяки стисненню повітря і зняття перегріву. Крім цього, даний пристрій оснащено режимом обігріву, який стає популярним при відсутності опалення. Щоб не спровокувати поломку зовнішнього блоку, виробники не рекомендують використовувати режим нагріву при зовнішній температурі нижче -6-7С.

Захист від стрибків перенапруги

Устаткування Тосот оснащено інноваційним трансформатором, який здатний працювати в широкому діапазоні напруги в електромережі від 198 до 264 В і захищає обмотки електродвигуна компресора від перегорання.

Замовити кондиціонер Тосот зараз з доставкою по Україні

Купити кондиціонер Тосот можна в інтернет-магазинах, де представлений широкий модельний ряд спліт-систем даної марки. Клієнти можуть оформити самовивезення в центрах обслуговування або доставку обладнання через сторонні компанії.

Кондиціонери Тосот виробляються з дотриманням світових стандартів і проходять контроль якості перед випуском. Внутрішні елементи обладнання зроблені з використанням інноваційних рішень, тому відрізняються ефективністю і мають високі споживчі якості.

Вгору