Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
Мій кошик

Toshiba Shorai

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Toshiba Shorai Premium Inverter - інверторні кондиціонери, розроблені для абсолютного комфорту. Кондиціонер заснований на инверторной технології, яка є гарантією високої продуктивності, високої потужності, низького рівня шуму і максимально точного підтримки температури. Сучасний дизайн внутрішнього блоку з LED-індикатором і високий клас енергоефективності А ++, працює на охолодження та обігрів при зовнішній температурі до -15°С, встановлений фільтр тонкого очищення повітря IAQ-filter. У серії SHORAI доступні функції самоочищення, автоматичної діагностики, а також опція управління по Wi-Fi. Кондиціонери серії SHORAI функціонують на холодоагенті "майбутнього" - R32 - економічному, енергоефективний і озонобезпечному фреоне. Серія Toshiba Shorai Premium Inverter має унікальну систему очищення повітря - "ozone generator" (генератор озону). Генератор озону використовується для усунення запахів і дезинфекції повітря. Щоб детально розібратися в принципі роботи цього приладу, почнемо з хімії процесу. Молекула озону (O3) складається з молекули кисню (О2) і ще одного атома кисню (О). Атом може від'єднуватися від основної молекули О2 і приєднуватися до інших молекул, змінюючи їх хімічний склад. Так в процесі реакції відбувається видалення запахів озоном, видалення забруднень, вірусів, бактерій. Дезінфекція озоном набагато ефективніше хлору, тому він і використовується для знезараження повітря і води. Крім того, вважається, що озон позбавляє від грибка, цвілі і навіть пилових кліщів. У кондиціонері Toshiba J2KVRG Shorai Premium озон виробляється в обмеженому обсязі, який абсолютно безпечний для здоров'я людини.

Фотографії кондиціонера Toshiba Shorai Premium Inverter

Toshiba Shorai Premium Inverter внутрішній блок

Функції кондиціонера Toshiba Shorai Premium Inverter:

Функції кондиціонера Toshiba Shorai Premium Inverter

 • Широкий діапазон роботи: Toshiba J2KVRG працює без проблем, навіть якщо він розташований в екстремальних робочих середовищах, з вражаючим робочим діапазоном від -15°C до 46°C при охолодженні і -15°C до 24°C в режимі опалення.
 • Екологічність: Toshiba J2KVRG Shorai працює на фреоні R32, який абсолютно безпечний для навколишнього середовища.
 • Wi-Fi ready: завдяки модулю Wi-Fi кондиціонером можна керувати де і з будь-якої точки світу, де є підключення до інтернет мережі (додаткова опція).
 • Toshiba IAQ фільтр: ця технологія здатна істотно пригнічувати репродуктивну здатність шкідливих бактерій і вірусів. Крім того фільтр запобігає формуванню цвілі і грибів поглинає і розкладає дим, аміак, летючу органіку і погані запахи.
 • Вибір потужності: ця функція допомагає зробити сучасний спосіб життя комфортнішим, так як це забезпечує економію електроенергії одним натисканням кнопки. Спочатку режим вибору потужності встановлюється на 100%, що вказує на роботу компресора нормальним номінальним струмом. Якщо встановлено 75% або 50%, компресор обмежить операцію на 75% або 50% відповідно.
 • Розумний повітряний потік: моторизовані, незалежні жалюзі пропонують 6 напрямків повітряного потоку для забезпечення високого рівня комфорту, особливо для великих кімнат. Керуйте своїм комфортом, використовуючи функцію Smart Airflow на Toshiba J2KVRG Shorai.
 • Самоочищення теплообмінника: в Toshiba J2KVRG Shorai завдяки спеціальному покриттю теплообмінника значно зменшено можливість затримки конденсату на поверхні. Вентилятор внутрішнього блоку після виключення кондиціонера працює ще деякий час, підсушуючи його. Тим самим, ця функція запобігає забруднювачів всередині кондиціонера.
 • ECO режим: дозволяє досягти енергозбереження до 25% в порівнянні зі стандартними настройками. Функція ECO автоматично підвищує або знижує температуру, щоб запобігти надмірним перепадів температури і зайвих витрат електрики.
 • Комфорт одним натисканням кнопки: заздалегідь запрограмовані настройки, вивчені компанією Toshiba, пропонують правильне поєднання комфорту і економії енергії за допомогою всього лише одного натискання кнопки.
 • Тижневий таймер: ви можете встановити час включення і виключення, або запрограмувати настройки для повторення кожні 24 години 7 днів на тиждень.
 • Режим каміна. Спеціальне налаштування кондиціонеру, коли тепло від додаткового джерела опалення (каміна, вогнища) за допомогою режиму вентиляції рівномірно циркулює в приміщенні.

Технічні характеристики кондиціонера Toshiba Shorai Premium Inverter:

Технічні характеристики кондиціонера Toshiba Shorai Premium Inverter

Вгору