Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Fujitsu Standard

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Fujitsu Standard Inverter - інверторні кондиціонери, які призначені для підтримки мікроклімату в приміщеннях великої площі. Вони поєднують в собі енергоефективність класу А і ефективну систему очищення повітря, яка була розроблена на основі японських технологій із застосуванням натуральних природних компонентів. Кондиціонери Standard можуть встановлюватися в просторих приміщеннях з підвищеними вимогами до чистоти повітря, таких як спортзали, дитячі ігрові кімнати, вітальні або офіси. Вже у стандартній комплектації кондиціонери Standard оснащені яблучно-катехиновим фільтром і фільтром іон-ного деодорування. За рахунок великої потужності в режимі обігріву забезпечується тепловий комфорт навіть на рівні підлоги. При охолодженні керований дифузор кондиціонера подає на велику відстань безпечний для здоров'я потік повітря,спрямований горизонтально.

Фотографії кондиціонера Fujitsu Standard Inverter

Fujitsu Standard Inverter внутрішній блок

Функції кондиціонера Fujitsu Standard Inverter:

Функції кондиціонера Fujitsu Standard Inverter

 • DC-інверторне керування.
 • Озонобезопасний фреон R410A.
 • Технологія i-PAM. Принцип инверторного управління компресором i-PAM (інтелектуальний силовий модуль і амплітудно-імпульсна модуляція) дозволяє більш ефективно використовувати споживану електроенергію. При цьому забезпечується більш швидке досягнення необхідних параметрів мікроклімату. Задана температура в режимі обігріву досягається майже в три рази швидше, ніж в стандартній инверторной моделі.
 • Технологія V-PAM. Інверторна технологія управління V-PAM на основі векторної амплітудно-імпульсної модуляції (технологія i-PAM + векторне управління) зменшує вплив магнітної індукції і підвищує ефективність компресора. При цьому знижуються габарити обладнання і збільшується продуктивність.
 • Покриття теплообмінника Blue Fin.
 • Фільтр іонного деодоріровнія. Вбирають запахи ефективно розщеплюються за допомогою окислення і розсіює дії іонів, випромінюваних керамічним порошком з ультрамалих частинками.
 • Яблучно-катехиновий фільтр. Завдяки впливу поліфенолу - фільтр знешкоджує бактерії, спори цвілі і інші шкідливі мікроорганізми.
 • Режим економного електроспоживання. При експлуатації в режимі економії кондиціонер працює зі зниженим енергоспоживанням, що також дозволяє ефективно осушити повітря в приміщенні. При цьому регулюється максимальний робочий струм.
 • Авторегулювання повітряного потоку. Відповідно до зміни температури в приміщенні розподіл повітряного потоку змінюється під управлінням контролера.
 • Подвійне погойдування жалюзі. Автоматичне погойдування горизонтальних і вертикальних жалюзі.
 • Індикатор забруднення фільтра. Індикатор істотно спрощує експлуатацію спліт-системи, звільняючи користувача від необхідності часто перевіряти рівень забрудненості повітряних фільтрів внутрішнього блоку. Інформація про стан фільтрів
  виводиться на пульт управління. Інтервал очищення визначається в залежності від часу роботи блоку і забрудненості повітря в приміщенні.
 • Автоматичний перезапуск. Ця функція забезпечує автоматичний перезапуск кондиціонера і збереження всіх введених користувачем установок при відновленні подачі електроживлення після тимчасового збою. Управління роботою внутрішнього блоку триває виходячи з параметрів, встановлених до відключення блоку
 • Таймер.
 • Нічний режим (Sleep). Кондиціонер автоматично змінює температуру в приміщенні: плавно знижує її на 4 градуси при роботі на обігрів або підвищує на 2 градуси при роботі на охолодження.
 • Панель, що миється. Передня панель внутрішнього блоку знімний, що легко дозволяє вимити її.

Технічні характеристики кондиціонера Fujitsu Standard Inverter:

Технічні характеристики кондиціонера Fujitsu Standard Inverter

Вгору