Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Fujitsu ASYG24LFCC / AOYG24LFCC Standard Inverter - побутовий кондиціонер, який призначений для підтримки мікроклімату в приміщеннях великої площі. Кондиціонери поєднують в собі енергоефективність класу А і ефективну систему очищення повітря, яка була розроблена на основі японських технологій із застосуванням натуральних природних компонентів. Кондиціонери Standard можуть встановлюватися в просторих приміщеннях з підвищеними вимогами до чистоти повітря, таких як спортзали, дитячі ігрові кімнати, вітальні або офіси. Вже у стандартній комплектації кондиціонери Standard оснащені яблучно-катехиновим фільтром і фільтром іонного деодорування. За рахунок великої потужності в режимі обігріву забезпечується тепловий комфорт навіть на рівні підлоги. При охолодженні керований дифузор кондиціонера подає на велику відстань безпечний для здоров'я потік повітря, спрямований горизонтально.

Основні функції і режими роботи

Робочі режими

 1. Охолодження / обігрів. Стабільна робота кондиціонера в режимі обігрівача при морозах до - 15°C за вікном.
 2. Режим осушення, щоб знизити вологість повітря без його охолодження.

Управління кондиціонером

 1. Інверторна технологія. Інверторні кондиціонери мають можливість зміни частоти обертання двигуна компресора. Блок управління в таких кондиціонерах перетворює змінний струм живлення в постійний і потім формує змінний струм з необхідною частотою. Таке перетворення дозволяє регулювати швидкість обертання двигуна компресора, і холодо- або теплопродуктивність кондиціонера. Завдяки такій технології інверторні кондиціонери економічніші і енергоефективні, ніж кондиціонери зі звичайним компресором.
 2. Клас енергоефективності в режимах охолодження (SEER) А ++ і обігріву (SCOP) - A.
 3. Вбудований Wi-Fi (опціонально). Ви можете дистанційно керувати домашнім кондиціонером, використовуючи смартфон як пульт. З додатком FGLair перевірити статус роботи і змінити поточні настройки не важко.
 4. Озонобезопасний фреон R410A.
 5. Технологія I-PAM. Принцип инверторного управління компресором i-PAM (інтелектуальний силовий модуль і амплітудно-імпульсна модуляція) дозволяє більш ефективно використовувати споживану електроенергію. При цьому забезпечується більш швидке досягнення необхідних параметрів мікроклімату. Задана температура в режимі обігріву досягається майже в три рази швидше, ніж в стандартній инверторной моделі.
 6. Широкі жалюзі вдосконаленої конструкції і новий дизайн вентилятора дозволяють кондиціонеру створювати розсіяне повітряного потоку, що забезпечує максимальний комфорт користувачеві.
 7. Автоматичний режим. Пристрій автоматично перемикається між режимами нагріву і охолодження в залежності від температури приміщення.
 8. Висока енергоефективність. Швидке досягнення комфортного мікроклімату з автоматичним поверненням до колишніх параметрам роботи через 20 хвилин.
 9. Таймер. Таймер включення / вимикання "призначений для відкладеного в часі включення / вимикання кондиціонера. Ця функція кондиціонера дозволяє включити спліт-систему в той час, коли господар відсутній в будинку. Це досить зручно, так як до приходу додому приміщення в призначений час вже охолоне (обігріється ) до заданої температури. Цифровий таймер дозволяє вибрати один з чотирьох варіантів.
 10. Тижневий таймер. Завдяки таймеру Ви зможете узгодити і налаштувати роботу кондиціонера з розпорядком Вашого дня і тижня. При підключенні проводового пульта стають доступні розширені настройки таймера, а в деяких моделях є програмування кондиціонера на тиждень або місяць.

Функції та опції

Здоров'я

 1. Повітряний сітчастий фільтр очищає повітря від великих часток пилу і захищає внутрішній блок кондиціонера.
 2. Фільтр іонного деодорування розщеплює запахи за допомогою окислення і дії іонів, що виходять з напилень на сітку фільтра кераміки.
 3. Яблучно-катехиновий фільтр, завдяки електростатичним властивостям, притягує дрібні частинки пилу, спори цвілі, шкідливі мікроорганізми, які потім знешкоджуються під впливом поліфенолу (речовини, що міститься в яблуках).

Функції

 1. Режим самодіагностики. Встановлений в кондиціонері Fujitsu контролер з комплектом різних датчиків проводить вимірювання і аналіз показань роботи в режимі реального часу. Отримані дані обробляються через спеціальний алгоритм, оцінюється стан всіх основних вузлів і агрегатів кондиціонера. У разі відхилень від гранично допустимих норм кондиціонер автоматично відключається і на дисплей внутрішнього блоку виводиться відповідний код помилки за яким сервіс інженер зможе визначити причину несправності і максимально швидко відновити роботу кондиціонера.
 2. Нічний режим (Sleep). При натисканні кнопки SLEEP кондиціонер буде автоматично змінювати температуру в приміщенні: плавно знижувати на 4 градуси при роботі на обігрів (протягом першої години на 2 градуси і за наступні 60 хвилин ще на 2 градуси) або підвищувати на 2 градуси при роботі на охолодження. Тривалість роботи в даному режимі може складати від 30 хвилин до 9 годин.
 3. Режим підвищеної продуктивності. В цьому режимі кондиціонер працює протягом 20 хвилин з максимальною продуктивністю вентилятора і компресора, що дозволяє за мінімальний час охолодити або нагріти повітря в приміщенні. Режим спеціально розроблений для особливих випадків, коли ви не можете довго чекати, поки в приміщенні встановиться необхідна температура, наприклад, коли з хвилини на хвилину ви очікуєте приходу великого числа гостей. Ваші гості будуть приємно здивовані контрастом температур в приміщенні і на вулиці.
 4. Підтримування температури + 10°C в режимі обігріву. У приміщеннях без центрального опалення, наприклад, в заміських будинках, дуже важливо постійно підтримувати мінімальну позитивну температуру в приміщенні, так як при тривалій відсутності користувачів може відбутися замерзання будинку. В даному режимі спліт-система автоматично підтримує мінімальну температуру на рівні 10°С, працюючи в режимі обігріву. Витрати користувача на електроенергію в режимі підтримки +10°С мінімальні в зв'язку з тим, що кондиціонер працює зі зниженим споживанням потужності.
 5. Автоматичний перезапуск. Ця функція забезпечує автоматичний перезапуск кондиціонера і збереження всіх введених користувачем установок при відновленні подачі електроживлення після тимчасового збою. Управління роботою внутрішнього блоку триває виходячи з параметрів, встановлених до відключення блоку.
 6. Економічний режим. В економічному режимі кондиціонер працює зі зниженим енергоспоживанням, що дозволяє не тільки забезпечити максимальну економію електроенергії, але і ефективно осушити повітря в приміщенні. Осушення особливо необхідно в приміщеннях з меблями з масиву дерева, що виключає деформацію деревини і зберігає її геометричні розміри і форму незмінними.
 7. Безшумний режим. При активації безшумного режиму роботи SUPER QUIET циркуляція повітря у внутрішньому блоці буде знижена, що забезпечує істотне зниження рівня шуму.
 8. Теплий пуск. Даний режим забезпечує найбільш комфортну подачу повітря при роботі на обігрів приміщення. У перші секунди роботи в режимі обігріву виключається надходження холодного повітря, на відміну від кондиціонерів, які не обладнані функцією теплого пуску.
 9. Пам'ять налаштувань. Кондиціонери Fujitsu запам'ятовують призначені для користувача настройки і активують їх при кожному наступному включенні. Таким чином, кондиціонер управляється всього одним натисканням на кнопку "пуск".
 10. Тривимірний розподіл повітря. Завдяки узгодженим похитування горизонтальних і вертикальних жалюзі внутрішнього блоку створюється комфортний температурний режим по всій площі приміщення, виключаючи виникнення небезпечних для здоров'я протягів. Сприятливий розподіл повітряного потоку є результатом використання тривимірного моделювання. Розподіл температур в приміщенні і рухливість повітря оптимізовані для створення максимально можливого комфорту. Аеродинамічні втрати мінімізовані, за рахунок чого робота кондиціонера стала ще тихіше.
 11. Управління швидкістю вентилятора. За допомогою пульта управління Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера і міняти потужність його роботи.
 12. Автоматичне управління швидкістю вентилятора. За допомогою пульта управління Ви зможете регулювати швидкість вентилятора кондиціонера, або довірити цю функцію автоматичного режиму роботи кондиціонера. При автоматичному режимі забезпечується низький рівень шуму і комфортні показники мікроклімату.

Додаткові опції

 1. Подвійний автосвинг - горизонтальні і вертикальні жалюзі забезпечують одночасне розподіл повітря вгору-вниз і вправо-вліво. Завдяки керованого дифузора, в режимі нагріву, потік теплого повітря можна направити вертикально вниз, забезпечуючи комфортну температуру на рівні підлоги. В режимі охолодження - повітряний потік можна направити горизонтально уздовж стелі для безпеки здоров'я.

 2. WinterCool. В кондиціонер може бути опціонально встановлений спеціальний модуль, який дозволяє ефективно охолоджувати приміщення при дуже низькій зовнішній температурі, ця опція актуальна при необхідності охолоджувати приміщення в зимовий період часу, особливо: серверні, спортивні зали, станції зв'язку та центри обробки даних.

 3. Осьові зазори електродвигуна. У кондиціонері встановлено новий потужний електродвигун, який перевершує свої аналоги в 1,5 рази за показниками потужності і ефективніше на 10%. Спеціальна технологія контролю електромагнітного поля забезпечує зниження вібрації і рівня шуму.

 4. Захист від корозії. Спеціальне покриття і інноваційний сплав захищає вразливі металеві поверхні кондиціонера від впливу корозійних процесів.
 5. Індикатор очищення фільтра. Тепер більше немає необхідності перевіряти рівень забруднення на повітряному фільтрі, індикатор зробить це за Вас і виведе інформацію на пульт дистанційного керування. Можна задати часовий інтервал від 1250 до 4400 годин, по закінченню якого з'явиться сповіщення для перевірки фільтрів.
 6. Низький рівень шуму. Мінімальний рівень шуму при роботі кондиціонера становить всього 22 дБ. Його можна порівняти з шепотом на відстані 1 м. У реальних умовах міської квартири шуми нижче 23-25 ​​дБ практично не чути. На практиці це призводить до того, що робота внутрішнього блоку кондиціонера відчувається як майже беззвучна. Мінімальний рівень шуму особливо важливий при роботі кондиціонера вночі.
 7. Легко миється панель. Сигналізує про необхідність очищення фільтру світловою індикацією.

Купити кондиціонер Fujitsu (Фуджитсу) ASYG24LFCC / AOYG24LFCC серії Standard Inverter від офіційного представника.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Кондиціонер Fujitsu ASYG24LFCC / AOYG24LFCC Standard

Артикул 19718
В наявності
90 815 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Замовити швидко
Характеристики
Бренд Fujitsu
Країна виробник Китай
Призначення кондиціонера Побутовий
Серія Fujitsu Standard
Тип кондиціонера Спліт-система
Тип компресора
Інверторний
Тип блоку Настінний
Рекомендована площа приміщення 56-66 м²
Маркування кондиціонера, тис. BTU 24
Режими роботи Охолодження, Осушення, Вентилятор, Авто підтримка температури (AUTO), Обігрів
Потужність охолодження, кВт 8.0
Потужність обігріву, кВт 7.1
Енергоспоживання в режимі охолодження (кВт) 2.2
Енергоспоживання в режимі обігріву (кВт) 2.2
Потік повітря (куб. м/год) 1120
Рівень шуму (дБ) 32
Напруга живлення, Ph/V/Hz Розетка 220В-240В/50Гц
Режим обігріву Кондиціонер зима літо
Мін. температура на обігрів -15 °C
Макс. температура на обігрів +18 °C
Мін. температура на охолодження -15 °C
Макс. температура на охолодження +48 °C
Тип фреону R-410A
Функції кондиціонера wi-fi управління, захист від замерзання, захист від перепадів напруги, іонізація, нічний режим роботи, самоочищення, таймер 24 години, таймер тижневий
Тип гарантії Виробник
Гарантійний термін, міс. 36
Висота внутрішнього блоку (мм) 320
Ширина внутрішнього блоку (мм) 998
Глибина внутрішнього блоку (мм) 238
Вага внутрішнього блоку (кг) 14
Висота зовнішнього блоку (мм) 620
Ширина зовнішнього блоку (мм) 790
Глибина зовнішнього блоку (мм) 290
Вага зовнішнього блоку (кг) 41
Пункт видачі в місті Вінниця, Дніпро, Дніпродзержинськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кіровоград, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мукачево, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці
Максимальна кількість внутрішніх блоків, шт 1
 • «Нововю поштою» по Україні — Безкоштовно.
 • Кур'єром по Києву — Безкоштовно.

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні.
 • Безготівковий розрахунок з ПДВ.
 • Картою в privat24, LiqPay.
 • Через касу або термінал самообслуговування Приватбанк.

Всі представлені товари мають гарантію, термін якої встановлюється фірмою - виробником. Гарантійний ремонт проводиться відповідно до гарантійних зобов'язань, зазначеними в гарантійному талоні купленого товару. Гарантійний ремонт проводиться в авторизованих Сервісних Центрах при наявності гарантійного талона. Перед початком експлуатації виробу / товару, рекомендуємо ознайомитися з інструкцією, що додається до товару, і звернути увагу на гарантійні зобов'язання з боку покупця (гарантійний талон). Щоб уникнути можливих непорозумінь зберігайте протягом терміну служби документи, що додаються до товару при покупці. У спірних випадках повернення грошей або обмін товару відбувається відповідно до норм чинного законодавства України.

Детальніше про гарантії

Вгору