Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери в Житомирі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пропонуємо якісні побутові, комерційні та промислові кондиціонери в Житомирі від вітчизняних і зарубіжних брендів. Діяльність інтернет магазину Укрклімат спрямована на створення затишної атмосфери в кожному приміщенні, де приємно знаходиться і влітку, і взимку. Вся продукція сертифікована і характеризується гарантованим терміном обслуговування.

Як підібрати кондиціонер в інтернет магазині?

Кондиціонер - це тип кліматичної техніки, призначений для охолодження повітря в приміщенні. Багато сучасних моделей можуть, як охолоджувати його, так і нагрівати (інверторні кондиціонери в Житомирі можуть забезпечити нагрів повітря в приміщенні при температурі зовнішнього повітря нижче ніж 20 градус Цельсія). Більш просунуті варіанти являють собою кліматичні станції, за допомогою яких здійснюється вентиляція і очищення повітря, в тому числі від бактерій і грибків, насичення киснем, фільтрація, зниження вологості - осушення, іонізація. Спліт-система - це такий же кондиціонер, для зручності конструктивно розділений на зовнішній і внутрішній блоки, що встановлюються в приміщенні і на вулиці.

Призначення кондиціонера

Вибирати кондиціонер слід виходячи з таких характеристик:

  • Тип. Найбільшу популярність мають кондиціонери настінного типу або спліт-системи. Вони популярнішим кондиціонерів віконного і підлогового типів. Для промислових і комерційних об'єктів розраховані кондиціонери канального і касетного типів.
  • Необхідної потужності, яка вибирається виходячи з площі приміщення. Якщо встановити систему меншої потужності, то пристрій буде працювати на піку можливостей, що може стати причиною його виходу з ладу. Надто потужна система стане причиною підвищення витрат на електроенергію. Крім цього, його ціна буде значно вище в порівнянні з менш потужними моделями.

Потужність

Вибрати самостійно можна, ознайомившись з маркування моделі. У кожній пропонуються цифри, що вказують на потужність і площа приміщення:

- 7 відповідає 21 кв.м;

- 9 відповідає 25 кв.м;

- 12 відповідає 35 кв.м;

- 18 відповідає 50 кв.м.

Додаткові функції

  • Функціоналу - чим більше кондиціонер «вміє», тим відповідно, вартість його вище. Тому слід обміркувати необхідний набір опцій, що дозволить не переплачувати за зайві, а й мати незручності через їх відсутність.
  • Енергоефективність - параметр, який визначається тим, у скільки потужність охолодження вище потужності споживання. У маркуванні кожної моделі є спеціальне позначення, яке демонструє економічність різних моделей: в ній 7 категорій, найвища позначається А, а низька - G.
  • Шумові характеристики.

Оплата і доставка кондиціонерів в Житомирі

Замовити через каталог кондиціонер недорого в Житомирі і області, з оплатою онлайн і швидкою доставкою пропонує інтернет-магазин «Укрклімат». По кожній моделі представлено опис технічних параметрів і якісні фото. Якщо не вистачає часу, щоб порівнювати параметри обладнання? Звертайтеся до нас - досвідчені консультанти магазину виберуть техніку відповідно до розміру приміщення, необхідним функціоналом і оптимальною потужністю.

Де купити кондиціонер в Житомирі недорого?

Придбати кондиціонер в Житомирі через інтернет-магазині "Укрклімат" значно зручніше і вигідніше, в порівнянні з оффлайн-магазинами. Всі клієнти можуть усвідомлено, без додаткового тиску зробити вибір серед широкого асортименту агрегатів, ознайомитися з повними технічними характеристиками, довідатися про ціни на кондиціонери в Житомирі.

Пункти видачі кондиціонерів в Житомирі

Доставка кондиціонерів проводиться з складу. Вантаж доставляється на протязі 1-2 днів з моменту відправки. Адреси всіх вантажних відділень Нової Пошти в Житомирі дивіться на сайті  https://novaposhta.ua/ .

Місто відділення № Адреса
Житомир відділення 1  вул. Гранітна, 16
Житомир відділення 8  вул. Металістів, 2 (заїзд з вул. Сергія Параджанова 66)

Який бренд кондиціонера вибрати

Вгору