Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери в Вінниці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Укрклімат пропонує за низькими цінами купити кондиціонери в Вінниці (побутові, комерційні, промислові). Також надаємо спектр супутніх послуг в області кондиціонування.

Де купити кондиціонер в Вінниці недорого?

Наші фахівці підберуть кондиціонер в Вінниці, продемонструють його можливості, допоможуть розібратися з керуванням. Працюємо не перший рік, і за цей термін зуміли зміцнитися на ринку. Тому можемо запропонувати обладнання від перевірених виробників і кращі ціни на кондиціонери в Вінниці.

Як підібрати кондиціонер в інтернет магазині?

На нашому сайті представлені різні види агрегатів з різними функціями. Щоб правильно вибрати відповідну техніку необхідно:

  1. Оцінити площа дії обраного обладнання та тип приміщення. Для невеликих кімнат, дач використовують кондиціонери віконного типу. У багатокімнатних будинках встановлюють спліт-системи, канальні або касетні агрегати.
  2. Вибрати місце установки. Кондиціонери підлогового типу зручні тим, що не вимагають монтажу, тому їх можна встановлювати в будь-якому місці. Кондиціонери настінного типу звільняють площу підлоги, але вимагають установки на стіну, що не завжди зручно.

Хороші кондиціонери - рівномірно розподіляють охолоджене повітря, оснащені налаштуванням автоматичного включення (виключення), регулюванням швидкості обертів компресора, ідеально вписуються в інтер'єр і ін.

При виборі також зверніть увагу на:

  • шумові характеристики;
  • розміри приміщення, потужність і енергоефективність;
  • число режимів роботи;
  • наявність инверторного механізму;
  • зовнішній вигляд.

призначення кондиціонера

Кондиціонери покликані створювати комфорт і мікроклімат в будинку, але сучасні моделі виконують безліч додаткових функцій. Можуть працювати в різних режимах: обігрів, охолодження, осушення, обладнуються складною системою фільтрів, що запобігають потраплянню пилу, бруду, алергенів і інших частинок.

Зупинимося детальніше на основних аспектах вибору.

Рівень шуму

Це важливий параметр при виборі кондиціонера. Сучасна великогабаритна кліматична техніка розрахована безперервну роботу, то вибирайте пристрій з мінімальними шумовими показниками.

витрата електроенергії

Витрата електроенергії залежить від його потужності, яка залежить від типу компресора. Кожна модель розрахована на конкретну площу, що дозволяє при мінімальних витратах електроенергії створювати необхідний мікроклімат. Крім того, сучасні інверторні кондиціонери споживають електроенергії на 40-60% менше неінверторних моделей.

Додаткові функції

Визначте необхідний функціонал, оскільки чим кондиціонер більше «вміє», тим його вартість вище. Вони мають функцію обігріву, фільтрації, зволоження або опущення, очищення повітря і ін. Тому краще обміркувати необхідний набір опцій заздалегідь, щоб не переплачувати за ті, які не будуть використовуватися.

Оплата і доставка кондиціонерів в Вінниці

Звертаючись в нашу компанію, ви можете отримати професійну допомогу у виборі кондиціонера в Вінниці. Ми надаємо телефонні консультації, а також організуємо доставку вибраного пристрою. І у нас дійсно низькі ціни на кондиціонери в Вінниці. Звертайтеся!


Пункти видачі кондиціонерів в Вінниці

Доставка кондиціонерів проводиться з складу. Вантаж доставляється на протязі 1-2 днів з моменту відправки. Адреси всіх вантажних відділень Нової Пошти у Вінниці дивіться на сайті https://novaposhta.ua/ .

Місто відділення № Адреса
Вінниця відділення 1  вул. Якова Шепеля, 1
Вінниця відділення 4  вул. Юрія Клена (ран. Фурманова), 28

Який бренд кондиціонера вибрати

Кондиціонери AUX в Вінниці

Кондиціонери Chigo в Вінниці

Кондиціонери Cooper&Hunter в Вінниці

Кондиціонери Daikin в Вінниці

Кондиціонери Fujitsu в Вінниці

Кондиціонери Gree у Вінниці

Кондиціонери Haier в Вінниці

Кондиціонери Hisense в Вінниці

Кондиціонери Hitachi в Вінниці

Кондиціонери Hoapp в Вінниці

Кондиціонери Mitsubishi Electric в Вінниці

Кондиціонери Mitsubishi Heavy в Вінниці

Кондиціонери Neoclima в Вінниці

Кондиціонери Panasonic в Вінниці

Кондиціонери Samsung у Вінниці

Кондиціонери TCL в Вінниці

Кондиціонери Toshiba в Вінниці

Кондиціонери Tosot в Вінниці

Вгору