Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кондиціонери в Кременчуці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ми безперервно розвиваємося, а тому раді запропонувати своїм клієнтам кращу якість послуг і адекватну вартість кондиціонерів в Кременчуці.

Де купити кондиціонер в Кременчуці недорого?

Якщо ви хочете придбати кондиціонери в Кременчуці, то компанія UkrKlimat до Ваших послуг. Наші фахівці надають послуги продажу, установки і обслуговуванням кондиціонерів в Кременчуці. У каталозі інтернет - магазину представлений широкий асортимент: спліт систем, інверторних і неінверторних агрегатів, канальних, касетних установок, кондиціонерів віконного, настінного, підлогового типів за доступною ціною.

Як підібрати кондиціонер в інтернет магазині?

У відповідному розділі потенційним покупцям представлена ​​величезна кількість моделей - починаючи від простих побутових віконних, розрахованих на охолодження і вентиляцію повітря, і закінчуючи промисловими і комерційними агрегатами з максимальним набором функцій.

Тому важливо визначити ключові характеристики, які допоможуть зробити правильний вибір цієї великогабаритної кліматичної техніки. Серед них можна виділити:

  • тип кондиціонера
  • площа приміщення, в залежності від якої вибирається потужність і енергоефективність кондиціонера;
  • шумові характеристики;
  • зовнішній вигляд;
  • необхідний функціонал.

Призначення кондиціонера

Кондиціонер призначений для створення комфортної температури в приміщенні. У спеку це клімат-пристрій охолодить простір, а в холод може швидко прогріти повітря. Також сучасні агрегати - володарі широкого функціоналу: можуть очищати, осушувати і фільтрувати повітря, у інших є таймер і безліч інших опцій. Зупинимося детальніше на основних типах, функціях і особливостях цих пристроїв.

Потужність

Необхідну потужність вибирають в залежності від розмірів приміщення, висоти стель і пр. Для кондиціонування ресторанів, офісів, спортивних залів побутових спліт-систем недостатньо. На таких об'єктах необхідно вибирати промислові або комерційні кондиціонери - стельові, касетні, канальні, мультиспліт-системи. Вони характеризуються більш високою продуктивність та внутрішніми елементами іншої конструкції.

Рівень шуму

Існують пристрої, які працюють тихо (до 15 дБА) і не зовсім, тому для спальні та дитячої кімнати краще вибирати більш малошумні агрегати.

Витрата електроенергії

Витрата електроенергії - головний показник енергоефективності кондиціонера. Кожна модель розрахована на певний розмір приміщення, завдяки чому при мінімальній витраті електроенергії забезпечується необхідний мікроклімат. Також на цей параметр впливає оснащення кондиціонера інверторним двигуном. Інвертор забезпечує плавну зміну частоти обертання, завдяки чому продуктивність і споживана потужність кондиціонера плавно змінюються. Інверторні моделі дозволяють економити до 20-30% електроенергії.

Додаткові функції

Вибрати необхідний функціонал - чим більше можливостей у стані виконати кондиціонер, тим його ціна вище. Тому слід заздалегідь обміркувати необхідний набір можливостей.

Оплата і доставка кондиціонерів в Кременчуці

На сайті інтернет-магазину UkrKlimat є розумний фільтр для вибору потужності кондиціонера виходячи з його площі дії. При необхідності ви можете скористатися консультацією наших фахівців. У нас можна купити кондиціонер в Кременчуці з доставкою по місту. При цьому наша ціна на кондиціонери в Кременчуці є найнижчою серед пропозицій інших компаній-аналогів.

Пункти видачі кондиціонерів в Кременчуці

Доставка кондиціонерів проводиться з складу. Вантаж доставляється на протязі 1-2 днів з моменту відправки. Адреси всіх вантажних відділень Нової Пошти в Кременчуці дивіться на сайті  https://novaposhta.ua/ .

Місто відділення № Адреса
Кременчук відділення 1  вул. Флотська, 2
Кременчук відділення 7  вул. 1-й Піщаний Тупик, 1

Який бренд кондиціонера вибрати

Вгору