Кондиціонери бренду Cooper&Hunter розроблені відповідно до традиційної американської концепції, яка передбачає, що управління технікою має бути максимально простим. Інтерфейс налаштувань цих пристроїв універсальний, користувачеві достатньо прочитати до кінця цю інструкцію до кондиціонера Купер енд Хантер, щоб легко оперувати кондиціонерами цього бренду.

Пульт дистанційного керування

Основний спосіб керування приладом – за допомогою інфрачервоного пульта з монохромним рідкокристалічним дисплеєм та кнопками.

Усі наведені нижче режими та параметри відображаються на дисплеї ПДК.

Діапазон дії ПДК – 10 метрів. Живлення пульта забезпечується парою батарей 1,5В формату ААА. ПДУ сумісний з більшістю кондиціонерів Cooper&Hunter.

Увімкнення та вимкнення кондиціонера здійснюється натисканням кнопки «On/Off». При цьому на РК-екрані світиться зелена піктограма увімкнення. Температура встановлюється кнопками «+» та «-».

 

Швидке налаштування

Предбачено 5 основних режимів роботи пристрою:

  • Автоматичний «AUTO»;

  • Охолодження «COOL»;

  • Зниження вологості повітря «DRY»;

  • Вентиляція «FAN»;

  • Обігрів «HEAT».

Режим встановлюється кнопкою «MODE» перемиканням на потрібний варіант. 

Опис стандартних режимів

AUTO

Кондиціонер сам визначить потрібний режим роботи. Якщо температура в приміщенні нижче 20°, то ввімкне обігрів. Якщо вище 25, то включить охолодження. За значення між 20° та 25° працюватиме лише вентиляція. Також, в авторежимі можна самостійно вибрати потрібну температуру додатковими натисканнями на «+» та «-».

COOL 

Температура встановлюється вручну натисканням на «+» та «-» у діапазоні від +16° до +30°. Інтенсивність (швидкість обертання вентилятора) охолодження регулюється кнопкою «FAN» між кількома варіантами, що відображаються на дисплеї.

Напрям потоку повітря регулюється жалюзі. Положення жалюзі визначається кнопкою «SWING» між кількома варіантами, починаючи від автоматичного руху нагору-вниз до фіксації під певним кутом. Окремі моделі мають також вертикальні жалюзі, керовані аналогічно горизонтальним. Вибір позиції здійснюється візуально на дисплеї. 

DRY 

Всі налаштування в цьому режимі виконуються аналогічно режиму «COOL». Кондиціонер автоматично доводить температуру до вибраного значення. Коли температура знаходиться в діапазоні ± 2° від заданої, тимчасово вмикається охолодження. Волога конденсується та виводиться в дренажний канал – відбувається зниження вологості атмосфери у приміщенні.  

HEAT

Увімкнути кондиціонер на обігрів можна, вибравши цей режим. Всі налаштування в цьому режимі виконуються аналогічно режиму «COOL». Температура визначається між 16° та 30°. Подача теплого повітря до приміщення починається в середньому через 11 хв. після вибору цього режиму.

FAN

Кондиціонер працює як вентилятор, перемішуючи повітря в кімнаті. Налаштування виконуються аналогічно до попередніх режимів. Температура не регулюється – залишається такою самою, як і була в приміщенні. 

Додаткові режими

SLEEP

Режим сну передбачає зміну температур за заздалегідь заданою або встановленою вручну програмою на кожну годину сну або відпочинку. Ручне встановлення виконується за допомогою кнопки «TURBO» на кожну годину роботи. Для цього треба натиснути «TURBO», вибрати температуру за допомогою «+» та «-» та знову натиснути «TURBO» для підтвердження. Повторити для кожної наступної години.

TURBO 

Використовується для досягнення потрібних температур з максимальною швидкістю. При цьому кондиціонер працює з максимально можливим навантаженням.

LIGHT

Вмикає/вимикає підсвічування дисплея для експлуатації в темряві.

TIMER

Таймер увімкнення/вимкнення кондиціонера. Після натискання «TIMER» задається (кнопками «+» та «-») кількість часу, через яке кондиціонер відключиться (при працюючому пристрої) або увімкнеться (при непрацюючому пристрої). 

BLOW

Функція призначена для самоочищення пристрою від конденсату, що утворився на елементах випарника та внутрішніх порожнинах пристрою. Вмикається автоматично на 10 хвилин при вимкненні кондиціонера з режиму охолодження або осушення. 

HEALTH

Функція «холодна плазма» включає двоконтурну систему біполярних іонізаторів повітря, вбудовану в кондиціонер. Це дозволяє, на додаток до HEPA-фільтрів, підвищити ефективність очищення повітря від пилу, бактерій та високомолекулярних органічних сполук.

I FEEL

При включенні кондиціонер підтримуватиме температуру на поточному рівні в точці знаходження ПДК. Температура буде зчитана кондиціонером з датчика на пульті.

X-FAN

Запускає осушення нутрощів кондиціонера від конденсату на 10 хвилин у режимах «COOL» та «DRY», в тому числі і при подальшому вимкненні приладу з пульта. Не працює в режимах «AUTO», «FAN» та «HEAT» та в режимі енергозбереження.

ECO

Функція енергозбереження. Включається комбінацією «TEMP» та «CLOCK». На екрані з'являться символи «SE». Вимикається тією самою комбінацією. 

Налаштування Wi-Fi

Останні моделі кондиціонерів Cooper&Hunter можуть керуватися через інтернет з будь-якої точки планети через встановлений модуль Wi-Fi. Налаштувати вай фай дуже просто.

Для цього треба завантажити на смартфон програму «HomeEasy» та запустити його.

Увімкнення модуля Wi-Fi кондиціонера виконується трисекундним утриманням відповідної кнопки на пульті до звукового сигналу зумера та швидкого миготіння індикатора. 

У встановленій програмі виберіть «+». Відбудеться перехід у вікно налаштування мережі. Далі слід вибрати зі списку пристроїв кондиціонер (за замовчуванням «wifi_test»), ввести пароль (за замовчуванням 12345678) та вибрати тип підключення: інтернет – AUTO або локальне – LOCAL. 

Після успішного завершення конфігурації мережі пролунає 3-кратний сигнал зумера на кондиціонері, а на екрані пульта з'явиться значок О3. Тепер керувати кондиціонером можна з інтерфейсу програми на смартфоні.

Догляд за кондиціонером

Експлуатація Cooper&Hunter не вимагає особливого сервісу та обслуговування за винятком нечастих дій з чищення кондиціонера. 

Раз на три місяці бажано витягувати фільтр і чистити його пилососом. У разі наявності бруду, що налип, фільтр необхідно промити водою, потім висушити його і вставити на місце.

При налипанні пилу на корпус кондиціонера рекомендується вимкнути його, від'єднати лицьову знімну панель і протерти ганчіркою забруднені ділянки приладу.

При розряді батарей ПДУ необхідно замінити їх. 

Компанія Cooper&Hunter (США) займається розробкою та виробництвом кондиціонерів вже понад 100 років. На сьогодні є одним із лідерів у галузі. 

Продукція під маркою компанії втілює передові досягнення науки в поєднанні з надійністю перевірених технологій. 

Вибравши кондиціонер Cooper&Hunter, ви отримаєте безпомилкове рішення, надійний агрегат, який забезпечуватиме комфорт вашого проживання довгі роки.